torek, 08. marec 2022

Nihče ni zmagal, nihče ni izgubil

Univerzitetna futsal liga

V ponedeljek, 7.3. se je odigrala tekma univerzitetne futsal lige Univerze na Primorskem.

Igrali sta ekipi FPP2 (Fakulteta za pomorstvo in promet) ter FVZ2 (Fakulteta za vede o zdravju).

V futsal ligi smo imeli daljši premor zaradi covidnih okoliščin in ekipi sta že malo pozabili s kom imata opravka. FPP2 je začel v ustaljenem ritmu, in napadalno ter suvereno povedel z dvema goloma. FVZ2, ki je igral brez rezerv pa se ni vdal. Iz akcije v akcijo so blesteli z zadetki. Tako so do četrte minute drugega polčasa razliko izničili in povedli z rezultatom 4:2. FPP2 je zagrizel, saj fantje niso želeli odkorakati domov poraženi. Več krat je tudi vratar segel v napad in z dvema goloma v dveh minutah izenačili rezultat na 4:4. Obe ekipi sta želeli zmago, a čas se je iztekel in borbe je bilo konec.

''Nismo najbolj tehnično podkovana ekipa, smo pa igrali na zmago. 4: 4 rezultat je za nas vseeno v redu, borili smo se in naredili svoje. Malo sreče nam je zmanjkalo, ampak tekma je bila dobra,'' je dejal Erik P.

Pohvala vsem igralcem, saj so uprizorili odlično tekmo. Upamo, da bodo take tudi v naslednjem kolu, ki bo na sporedu 28.3.2022.